Dynamika Poziomów Świadomości

Książka + Mapa poziomów + Podręczne karty

Opracowanie na podstawie prac Davida R. Hawkinsa, wzbogacone o doświadczenia autora

loki

Niezbędne narzędzie do rozwoju osobistego

Wszystko, co musisz wiedzieć o emocjach, programach, umyśle i naturze świadomości.

Książka:

Książka przeznaczona jest dla wąskiej grupy osób szukających i pragnących w życiu zmiany poprzez zaangażowanie w pracę nad sobą. Zarówno tym początkujących w rozwoju, jak i zaawansowanych. Dla poszukujących Spokoju, zdrowia i równowagi emocjonalnej jak i adeptów duchowości. Dla tych, którzy poprzez pracę nad sobą chcą zwiększyć swoją Świadomość.

Zdecydowanie najlepsze efekty przynosi jednak tym, którzy mają już dość, którzy doświadczyli już w życiu „ściany”, czyli sytuacji bez wyjścia, głębokiego rozpadu, choroby, załamania lub traumy i teraz szukają zrozumienia, Prawdy, Szczęścia i przyczynowości w sobie. Słowem – ludzi odpowiedzialnych, którzy wzięli los w swoje ręce i bez względu na wszystko wciąż idą do przodu.

Mapa poziomów:

Nowa mapa Dynamika Poziomów Świadomości została stworzona w oparciu o prace wybitnego naukowca, psychiatry, wykłądowcy i nauczyciela duchowego dr. med. Davida R. Hawkinsa, znanego na całym świecie ze swoich badań i osiągnięć w dziedzinie rozwoju świadomości oraz niezwykle prostych a zarazem skutecznych metod leczenia.

Mapa ta zawiera dodatkowe, proste i konkretne wskazówki jak radzić sobie z blokadami, lękiem, złością, natłokiem myśli i presją czasu.

Karty pracy:

Podręczne karty to narzędzie, które pozwoli Ci w każdej chwili odnaleźć równowagę i uwolnić niechciane emocje. Stworzone po to, aby zawsze móc je mieć przy sobie.

Co znajdziesz w książce?

O Autorze

Dariusz Wresiło – jest trenerem mentalnym, szkoleniowcem oraz terapeutą metod niekonwencjonalnych z 9-letnim doświadczeniem, jest również autorem terapeutyczno-rozwojowego poradnika “Dynamika Poziomów Świadomości”, nagrań do autohipnozy i systemu pracy “Czystej Karty”.