Rozwój nie musi być ciężki i mozolny, opłacony krwią i potem. Ma być skuteczny, praktyczny i bez ofiar.

Dynamika Poziomów Świadomości

Wszystko, co musisz wiedzieć o emocjach, programach, umyśle i naturze świadomości.

Książka, mapa poziomów i podręczne karty - niezbędne narzędzie do rozwoju osobistego
Książka:

Książka przeznaczona jest dla wąskiej grupy osób szukających i pragnących w życiu zmiany poprzez zaangażowanie w pracę nad sobą. Zarówno tym początkujących w rozwoju, jak i zaawansowanych. Dla poszukujących Spokoju, zdrowia i równowagi emocjonalnej jak i adeptów duchowości. Dla tych, którzy poprzez pracę nad sobą chcą zwiększyć swoją Świadomość.

Zdecydowanie najlepsze efekty przynosi jednak tym, którzy mają już dość, którzy doświadczyli już w życiu „ściany”, czyli sytuacji bez wyjścia, głębokiego rozpadu, choroby, załamania lub traumy i teraz szukają zrozumienia, Prawdy, Szczęścia i przyczynowości w sobie. Słowem – ludzi odpowiedzialnych, którzy wzięli los w swoje ręce i bez względu na wszystko wciąż idą do przodu.

Mapa Poziomów Świadomości:

Nowa mapa Dynamika Poziomów Świadomości została stworzona w oparciu o prace wybitnego naukowca, psychiatry, wykłądowcy i nauczyciela duchowego dr. med. Davida R. Hawkinsa, znanego na całym świecie ze swoich badań i osiągnięć w dziedzinie rozwoju świadomości oraz niezwykle prostych a zarazem skutecznych metod leczenia.
Mapa ta zawiera dodatkowe, proste i konkretne wskazówki jak radzić sobie z blokadami, lękiem, złością, natłokiem myśli i presją czasu.

Karty Pracy:

Podręczne karty to narzędzie, które pozwoli Ci w każdej chwili odnaleźć równowagę i uwolnić niechciane emocje. Stworzone po to, aby zawsze móc je mieć przy sobie.

Odpowiedzi na te pytania kryją się właśnie w dynamice poziomów świadomości. Nie są to tylko programy, emocje czy nawyki. Poziom świadomości to przestrzeń, z której one pochodzą. Im wyższy poziom świadomości, tym więcej swobody, możliwości i rozwiązań.
Każdy poziom ma swoje blokujące i wspierające przekonania, sposoby postrzegania i reagowania. Mają swoją przydatność oraz ograniczenia.

Oto, czego dowiesz się z tej książki:

Jeśli robisz to, co musisz, umiesz przetrwać. Jeśli robisz to, co chcesz, umiesz żyć

Książka dostępna poniżej:

Wersja E-book do pobrania

Otrzymasz wersję w formie PDF
47
37
  • Wersja PDF do pobrania (książka, mapa, karty)

Książka - Miękka oprawa

Otrzymasz książkę w miękkiej okładce
87
67
  • Wersja PDF do pobrania natychmiast (książka, mapa, karty)
  • Książka, mapa i karty (komplet) z dostawą pod wskazany adres
Popularny

Książka -Twarda oprawa [Przedsprzedaż]

Otrzymasz książkę w twardej okładce
87
77
  • Wersja PDF do pobrania natychmiast (książka, mapa, karty)
  • Książka, mapa i karty (komplet)z dostawą pod wskazany adres
  • Wersja w przedsprzedaży, wysyłka realizowana będzie od 15.07.2024 r.